Ducati Paul Smart 1000
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati Paul Smart 1000 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 92 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 992 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1425 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 825 mm |
| Suchá hmotnosť | 181 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 230 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati Paul Smart 1000
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati Paul Smart 1000?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati Paul Smart 1000, rok výroby 2006, je 14 960 EUR s priemerným nájazdom 20 850 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati Paul Smart 1000 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati Paul Smart 1000?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Ducati Paul Smart 1000.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Ducati Paul Smart 1000? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2006, cenová stabilita modelu Ducati Paul Smart 1000 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, +7 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Ducati Paul Smart 1000?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Ducati Paul Smart 1000. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.























